انتخاب محصول

جهت پاسخ به این سوالات  با وب سایت آهن آرا همراه شوید.

قیمت سنگ آهن به مرز قیمتی ۱۰۰ دلار نزدیک شد

پایگاه خبری فولاد ایران – در هفته ای که گذشت، قیمت سنگ آهن وارداتی در چین روند بهبودی پیدا کرد و آخرین قیمت سنگ آهن خلوص ۶۲ درصد با ۳.۳۵ دلار رشد روزانه حدود ۹۹ دلار هر تن خشک CFR چین ثبت شد در حالی که یک هفته قبل حدود ۸۹ دلار بود. قرارداد سواپ اکتبر نیز ۴.۱۵ دلار بالا رفته ۹۴.۹۵ دلار هر تن خشک CFR بود.

سنگ آهن

به گزارش پایگاه خبری فولاد ایران؛  در بازار نقدی کشور چین تقاضا بهتر شده که به نظر فعالان بازار به دلیل نزدیکی تعطیلات اکتبر در چین و تمایل به تکمیل موجودی انبارها است. از طرف دیگر انتظار می رود تا قبل از اعلام برنامه های محدودیت تولید زمستانی در کشور چین خرید ها رو به افزایش باقی بمانند و این روند ادامه داشته باشد.

سنگ آهن

در سایت آهن آرا شما میتوانید تخصصی ترین اخبار و مقالات رو مانند مقالاتی در حوزه های : موارد تشخیص تیراهن اصفهان، تفاوت تیراهن اصفهان با اهواز، جوش تیرآهن، تیرآهن چهارده و تیرآهن روز، وزن تیرآهن ذوب آهن، قیمت روز تیرآهن ضایعاتی و … مشاهده نمایید که به دلیل تخصصی بودن و نبود اطلاعات جامع و کافی سایت های دیگر اغلب از تولید محتوا و خرید و فروش آنها صرف نظر میکنند.

شما همچنین میتوانید جهت خرید میلگرد ، خرید تیرآهن ، استعلام قیمت میلگرد ، استعلام قیمت تیرآهن و دیگر محصولات فولادی به وب سایت تخصصی آهن آرا مراجعه فرمایید و حس خوب یک خرید مطمئن را تجربه کنید.
همچنین شما قادر هستید در صفحه اخبار وروادید بازار آهن در سایت تخصصی آهن آرا تمامیه اخبار این حوزه رو به صورت بروز و کامل و کاربردی مشاهده فرمایید.

 در صفحه تماس باما سایت آهن آرا تمامی سوالات و ابهامات خود را با مشاوران مجرب این سایت در میان بگذارید.