انتخاب محصول

برای پاسخ به این سوالات  با سایت آهن آرا همراه باشید.

دلیل ادامه روند کاهشی قیمت آهن 

براساس تحلیل و گزارشات کارشناسان وب سایت آهن آرا، سقف نرخ‌های رقابتی این هفته بورس کالا در هر دو حوزه شمش آهن و محصول نهایی مقاطع طویل فولادی با توجه به کف شکنی های تازه، بسیار حائز اهمیت است.
این هفته با توجه به قیمت آهن و با احتساب مالیات ارزش افزوده؛ شاهد کاهش در بورس کالا بودیم؛ که بنظر میرسد این نرخهای کشف شده به نوعی کف شکنی های جدید توام با کاهش قیمت ۱۰۰ الی ۲۰۰ تومانی، حداقل نرخ های پیش از این معاملاتی این کالاها در بورس کالا باشد. 

شما میتوانید جهت خرید تیرآهن، فروش تیرآهن، استعلام قیمت تیرآهن و همینطور محصولات دیگر فولادی از جمله میلگرد، ناودانی، نبشی، پروفیل، انواع لوله و انواع ورق به سایت تخصصی و جامع آهن آرا مراجعه کرده و در بخش مورد نظر اطلاعات محصول مورد نظر رو مشاهده کرده و نسبت به خریدی راحت و مطمئن اقدام نمایید.

دسته‌بندی انواع فولاد کربنی

بصورت حتمی کشف این نرخ های جدید و کف شکنی های حاصل شده، تاثیر عمده ای در کشف قیمت های بازار خارج از بورس کالا و در حوزه بخش خصوصی ایفا نموده و ادامه مقاومت در کاهش قیمت ها برای بخش خصوصی را سخت تر خواهد کرد.

حتی چه بسا این که متوسط قیمت شمش فولادی هم دیروز با کاهش قابل توجه؛ میانگین کف قیمتی خود را شکست.
یقینا این کاهش قیمت ها نشان دهنده تخلیه هیجان کاذبی میباشد که پیش از این و همگام با هیجانات به وجود آمده در بعضی دیگر از حوزه های کالایی شکل گرفته بود که البته عامل اصلی این هیجانات پشت پرده هم نوسانات نرخ ارز و مناقشات سیاسی بود که مشکلاتی را برای کالاهایی که وابستگی بیشتری به حوزه های واردات و ارز دارند، به وجود آورد؛
این در حالی است که همزمان با ارام گرفتن فضای حاصل از نگرانی های به وجود آمده متاثر از خبرهای منفی تحریم‌ های اقتصادی آمریکا و بطور کلی کم اثر شدن جو روانی حاصل از خبرهای منفی این تحریم ها؛ و از طرفی ادامه کاهش نرخ اسکناس صرافی و نرخ ارز حاشیه بازار و ورود دلار به کانال قیمتی ۱۱ هزار تومانی و محیط بودن بانک مرکزی بر کنترل ارز حاشیه بازار؛ و بالاخره کنترل بازار عرضه فولاد توسط وزارت محترم صمت و اقدامات پیش گیرانه این وزارت خانه در جهت جلوگیری از نوسان گیری های سمت عرضه؛ همگی دست به دست هم دادند تا بازار داخلی فولاد کشور حداقل برای مدتی، مجددا رنگ آرامش را به خود ببیند، بطوری که شاهد کف شکنی های جدید در بورس کالا بودیم که این وضعیت چنانچه اگر ادامه پیدا کند نوید کاهش بیشتر قیمت ها در بازار داخلی خارج از بورس کالا در حوزه بخش خصوصی را خواهد داد. 

قیمت آهن آلات

شما قادر هستید در صفحه اخبار وروادید بازار آهن در سایت تخصصی آهن آرا تمامیه اخبار این حوزه رو به صورت بروز و کامل و کاربردی مشاهده فرمایید.
خرید و فروش میلگرد، خرید و فروش آهن، خرید و فروش نبشی، خرید و فروش انواع لوله و خرید و فروش انواع ورق و … از مباحثی هستند که بصورت روزانه از آنها مقاله و خبر تهیه شده و بروز و کامل در بخش اخبار و روادید سایت آهن آرا برای شما عزیزان قرار داده میشود. امید است که بتوانید بیشترین استفاده رو از آنها ببرید.

تقاضای داخلی ضعیف اما موجود 

گروهی از فعالان بازار معتقد هستند که تقاضا نیست و عامل اصلی کاهش قیمت آهن نبود تقاضا است.
این نظریه تا حدودی درست است، زیرا تقاضای مصرفی بازار داخلی فولاد کشور این روزها به مراتب کاهشی تر و کمتر از مدت مشابه در سال گذشته دیده شده و در کل حال و روز حوزه‌‌ های ساخت و ساز مسکن که عامل اصلی تقویت بازار تقاضای مقاطع طویل فولادی محسوب میشود، این روزها تعریفی ندارد.
اما از طرف دیگر کافی است که نیم نگاهی به حجم تقاضای اولیه وارد شده به بورس کالا انداخته شود، خواه این تقاضا تقاضای مصرف‌ کننده واقعی بازار باشد، یا تقاضای غیر مستقیم بنکداران فعال در بازار، در این شرایط نمیتوان به صورت مطلق بر نبود تقاضای داخلی فولاد کشور همچنان پافشاری نمود.
شما میتوانید در صفحه تماس باما سایت آهن آرا تمامیه سوالات و ابهامات خود را با مشاوران مجرب این سایت در میان بگذارید، تا مشاوران با تجربه این سایت شمارا کاملا مطلع و آگاه گردانند.

ورق‌های سیاه و روغنی

در وب سایت تخصصی آهن آرا شما میتوانید تخصصی ترین اخبار و مقالات رو مانند مقالاتی در حوزه های : خرید ورق آلیاژی، خرید آهن اصفهان، خرید ورق فولاد اکسین، قیمت لوله درزدار، خرید و فروش میلگرد ساده و آجدار و آرماتور، فروش لوله مانیسمان، فروش ورق استنلس استیل و … مشاهده نمایید که به دلیل تخصصی بودن و نبود اطلاعات جامع و کافی سایت های دیگر اغلب از تولید محتوا و خرید و فروش آنها صرف نظر میکنند.
پس حتما به سایر بخش های سایت نگاهی بیاندازید و اگر برایتان سوال یا هرگونه ابهامی پیش آمد در قسمت تماس باما با ما در ارتباط باشید.

عامل مهم اثربخش دیگری که در جهت تشویق تقاضای بازار به سمت خرید از بورس کالا در این روزها موثر واقع گردیده؛ تمهیدات دولت برای تلاش در شفاف سازی معاملات با استفاده از ابزارهایی همچون اعمال محدودیت و اجبار به شفافیت در صدور بارنامه ها با استفاده از الزام درج کد پستی مشخص و به دنباله آن اجباری شدن معاملات با فاکتور رسمی بوده است.
همین یک عامل به تنهایی کافی بود تا موجبات کوچک تر شدن سفره خصوصی ها و تمایل تقاضا به سمت معاملات شفاف بورس را بیشتر نماید؛

فرایند تولید ورق گالوانیزه
همانطوری که قبل ترها عنوان شد، یکی از علت های اصلی گرایش تقاضا به سمت بازار بخش خصوصی، علیرغم نرخ پیشنهادی بالاتر آن، توانایی مانور این حوزه به فعالیت در بازار زیرزمینی و فرار از صدور فاکتور رسمی در روزهای پیش از این بازار بود که بنظر میرسد با توجه به وضع قوانین جدید و محدودیت های به وجود آمده در حوزه حمل و نقل؛ این امتیاز بخش خصوصی در حال کم‌ رنگ تر شدن و کوچک تر شدن از روزهای گذشته باشد.

عزیزان شما همچنین میتوانید جهت خرید میلگرد ، خرید تیرآهن ، استعلام قیمت میلگرد ، استعلام قیمت تیرآهن و دیگر محصولات فولادی به وب سایت تخصصی آهن آرا مراجعه فرمایید و حس خوب یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

در سایت آهن آرا تمامی موارد و محصولات در کف قیمتی و فی بازار ارائه میگردد و تضمین کیفیت و تضمین مناسب ترین قیمت بین رقبا را در این سایت میتوانید به وضوح مشاهده نمایید.