انتخاب محصول

قیمت آهن به کدام سمت در حال حرکت است؟

قیمت آهن را از کدام سایت بصورت روزانه میتوان دنبال کرد؟

جهت خرید تیرآهن، فروش تیراهن و همینطور استعلام قیمت آهن از چه سایتی استفاده کنیم؟

جهت خرید میلگرد، نبشی، انواع لوله، انواع ورق، ناودانی، پروفیل و … باید چکار کنیم؟

جهت پاسخ به این سوالات با وب سایت تخصصی آهن آرا همراه باشید.

طبق پژوهش های بعمل آمده توسط سایت تخصصی آهن آرا از وضعیت کنونی بازار آهن و قیمت آهن در سال ۹۸، این نتیجه حاصل گردیده است که تقاضای بورس کالا با حجم انبوه نقدینگی های سرگردان موجود در بازار، از کف سازی های پایین تر جدید جلوگیری خواهد کرد.
شاهد هستیم که تقاضای پشت صفی بورس با رقابت های صورت داده ۸ الی ۹ درصدی، مانع کاهش بیشتر قیمت های کنونی کف بازار و کف شکنی های پایین تر میگردد.

شما عزیزان میتوانید نسبت به خرید تیرآهن، فروش تیرآهن، استعلام قیمت آهن آلات و تیراهن و همینطور سایر محصولات فولادی از سایت تخصصی آهن آرا اقدام نمایید.

دلایل کاهش قیمت آهن در بازار خارج از بورس

  • حمایت اکثریت تولید کنندگان بخش خصوصی از نرخ های کنونی به عنوان مانعی برای کاهش بیشتر قیمت ها : همان طوریکه از رصد روزانه قیمت فولاد بخصوص قیمت میلگرد و الگوی رفتاری عرضه کنندگان بازار خارج از بورس کالا بر می‌ آید، زمانی است که نرخ محصول نهایی بخش خصوصی در واقع دنباله رو نرخ اعلامی بنکدار یا نرخ کف محصولات عرضه شده ای در بازار هستند که بنکدار عامل آن بوده و این کالا را پیش‌ تر از بورس کالا خریداری نموده ‌است.
    در حقیقت این عرضه های ثانویه بنکداران به بازار به شکل سوپاپ اطمینان بازار محسوب شده و هر گونه نوسان سازی هیجانی را با منشاء عرضه های بورس کالا تا حدودی خنثی نموده و نقش سکان‌ دار این بازار را ایفا می‌ کند. این روزها هزینه تولید محصول در بخش واقعا خصوصی؛ به دلایل متعدد، بالاتر از تولید کنندگان حوزه نیمه دولتی یا خصولتی ها تمام شده و همین موضوع باعث شده تا بخش خصوصی به عنوان یک عامل بازدارنده، مانع ادامه حرکت نزولی قیمت های بازار خارج از بورس کالا به سمت نرخ های کف بورس کالا باشد.تیرآهن اصفهان در بازار

شما قادر هستید در صفحه تماس باما سایت آهن آرا تمامیه سوالات و ابهامات خود را با مشاوران مجرب این سایت در میان بگذارید، تا مشاوران با تجربه این سایت شمارا بصورت کامل مطلع و آگاه گردانند.

  • فضای کنونی موجود ما بین نرخ کف بورس کالا و اعلامی های بازار خارج از بورس کالا، شرط اصلی و مهم تحریک نقدینگی در خرید از بورس : یکی از دلایل اصلی وجود فاصله بین نرخ کف بورس و نرخ بازار؛ در واقع توجیه حرکت نقدینگی های سرگردان به سمت خرید از بورس برای کسب سود و منفعت بوده است؛ یا برعکس. در حقیقت از منظر گاهی دیگر چنانچه زمانی برسد که نرخ کف بورس کالا جذابیت یا توجیهی برای حضور نقدینگی نداشته باشد، مطمئنا نقدینگی از این بازار فاصله خواهد گرفت و نقش کاتالیزوری بنکداران در بازار به شدت کم رنگ خواهد شد.
    یعنی با توجه به شرایط موجود و ماهیت معاملات عمده فروشی بورس کالا و عدم توان پاسخگویی عرضه مستقیم بورس کالا به تقاضای خُرد؛ طبیعتا وجود این گروه از بنکداران به عنوان نقش کاتالیزور بین بورس کالا و تقاضای خُرد خارج از بورس، ظاهرا در شرایط کنونی تعریف شده و ادامه حیات می دهد.

در سایت آهن آرا شما میتوانید تخصصی ترین اخبار و مقالات رو مانند مقالاتی در حوزه های : قیمت ورق گرم، قیمت روز نبشی و سپری، بورس و بازار فولاد و ورق، قیمت لوله درزدار، تیراهن اسکلت فلزی و آرماتور، خرید پروفیل صنعتی، سفارش و خرید انواع ورق و … مشاهده نمایید که به دلیل تخصصی بودن و نبود اطلاعات جامع و کافی سایت های دیگر بیشتر از تولید محتوا و خرید و فروش آنها صرف نظر میکنند.

تیرآهن و انواع آن

  • تغییر مسیر نرخ دلار نیمایی و بطور کلی تغییر استراتژی دولت در نرخ حوالجات ارزی و متعاقب آن تغییر خروجی اعداد و ارقام در محاسبات تعریف شده شیوه‌ نامه های اخیر تنظیم بازار فولاد بر اساس این گزاره ها : اگرچه که خبر اعمال تحریم های آمریکا بر حوزه فولاد ایران کافی بود تا عاملی تاثیرگذار باشد بر افکار عمومی مبنی بر این موضوع که با فرض پذیرش این باور که ایران دهمین تولید کننده بزرگ فولاد جهان است، اعمال این تحریم ها می تواند عامل منفی قیمت های داخلی به شمار می آید؛
    اما در عمل گزارشات مخابره شده از حوزه‌های صادراتی این تحریم ها را تا حدودی کم اثر نشان داده و ثابت می کند که فولاد ارزان ایران همیشه خریدار خود را دارد؛ از سوی دیگر اما مقایسه شمش ۴۳۳ دلاری CIS و نرخ حواله دلار ۱۱ هزارتومانی نیمایی در چارچوب تعریف شده شیوه نامه های اخیر در جهت تنظیم بازار داخلی فولاد؛ در مواجه با قیمت های داخلی، سیگنال پایین تر بودن نرخ های کنونی بازار داخلی از نرخ های مورد مقایسه را ساتع نموده، به صورتی که به نوعی تفکر احتمال تغییر مسیر قیمت های داخلی و اتخاذ روند افزایشی قیمت ها را در ذهن تداعی می کند.

همانطور که پیش تر هم خدمت شما عزیزان عرض شد، شما قادر هستید برای خرید تیرآهن، فروش تیرآهن، استعلام قیمت تیراهن و همینطور محصولات دیگر فولادی از جمله میلگرد، ناودانی، نبشی، پروفیل، انواع لوله و انواع ورق به سایت تخصصی و جامع آهن آرا مراجعه کرده و در بخش مورد نظر اطلاعات محصول مورد نظر رو مشاهده کرده و نسبت به خریدی آسان و مطمئن اقدام نمایید.