انتخاب صفحه

اگر شما قصد دارید به بروزترین و جدیدترین قیمت میلگرد ( rebar price ) در بازار خرید و فروش اهن دست یابید، به شما پیشنهاد می کنیم تا در انتهای این مقاله با وب سایت آهن آرا همراه باشید تا بروز ترین قیمت های میلگرد در بازار آهن آلات را برای شما عزیزان بازگو کنیم. همان طور که می دانید میلگرد ها به سه دسته اصلی ساده  (Simple rebar)، آجدار(Ribbed rebar) و استیل (Steel rebar) تقسیم بندی می شوند که هرکدام از این مدل ها بنا به نحوه ساخت و ابعاد دارای قیمتی منحصر به فرد می باشند. چنانچه قصد دارید از قیمت فروش میلگرد های موجود در وب سایت اهن آرا مطلع شوید، کافی است به صفحه تماس با ما رفته و پس از مشورت با کارشناسان ما، نسبت به تهیه و خرید آن ها اقدام کنید.

آشنایی با انواع میلگرد ها در بازار: ( Checking the types of rebar  ) 

میلگرد ها ( rebars ) از اجزای جدای ناپذیر و بسَیار پرکاربرد صنعت ساختمان سازی است که عملا بدون بهره گرفتن از آن ها نمی توان به احداث یک بنای ساختمانی روی آورد، همچنین میلگرد ها بر اساس جنس و فروش آنها به دسته های: اروپایی، فولاد کربن، روکش اپوکسی، گالوانیزه، فایبرگلاس و فولاد استنلس تقسیم بندی می شوند.

 

عوامل موثر بر قیمت و فروش میلگرد: ( Factors Affecting the Price of Rebars )

به دلیل تعدد عوامل موثر بر قیمت نهایی تولیدات فولادی، نوسانات قیمت و فروش میلگرد در این بازار همواره محسوس می باشد. از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– مواد اولیه (سنگ آهن و قراضه آهن) ( Raw material )

– نوسانات نرخ ارز ( Exchange rate fluctuations )

– نظام تولید و تقاضا ( The system of production and demand )

– قیمت جهانی فولاد ( World steel prices )

– هزینه حمل و نقل ( transport cost )

هر یک از موارد مطرح شده می توانند به تنهایی موجب نوسانات شدید چه در قیمت میلگرد ساده و چه در قیمت میلگرد آجدار و البته سایر محصولات فولادی گردند.

 

مطلب پیشنهادی آهن ارا
قیمت و خرید تیراهن و تاثیر آن بر صنعت ساختمان

مطلب پیشنهادی آهن آرا :  آشنایی با خرید میلگرد – فروش میلگرد  و انواع میلگرد

 

برای مطلع شدن از قیمت و فروش میلگرد ها می توانید وارد دسته بندی آن ها شده و قیمت های روز این محصولات را مشاهده کنید.

قیمت، سفارش و خرید انواع میلگرد