انتخاب محصول

ناودانی (Wall Stud) یکی از پروفیل های پر کاربرد در صنعت ساختمان سازی و راه سازی است. انواع ناودانی ها به شکل یک خط افقی با دو سر عمودی هستند. شکل حدودی ان ها به حرف U انگلیسی نزدیک است. شیوه تهیه این پروفیل ها با استفاده از نورد پلیت های فولاد کربنی است و بسته به مکان کاربردن آن ها می توانند خاصیت ها و ویژگی های گوناگونی را در تهیه و ساخت آن ها لحاظ کرد. از موارد استفاده و کاربرد های انواع ناودانی ها می توان به ساخت چارچوب های محکم فولادی، ساخت تشکیلات دریایی (نوع گالوانیزه شده)، ساخت سازه های ساختمانی، ساخت اسکلت کامیون های باربر و ساخت ماشین آلات نام برد.

ناودانی های به دو دسته و نوع کلی تقسیم می شوند:

  1. ناودانی مشبک ( Lattice Stud ) : ناودانی مشبک را با استفاده از نورد گرم و سرد ورق سیاه به دست می آید و آن را گالوانیزه نیز می کنند. موارد استفاده ناودانی مشبک در ساخت قفسه های فولادی با استحکام بالا و سازه های سبک فولادی است.

  2. ناودانی ساده ( Simple Stud ) : شیوه تولید ناودانی ساده نیز به مانند ناودانی مشبک است اما یک نکته اساسی در تولید آن این است که در این نوع لزومی به گالوانیزه کردن حتمی نیست و بسته به نیاز و مکان مورد استفاده آن را گالوانیزه می کنند. کاربرد های این نوع ناودانی ها بیشتر در صنعت ساختمانی و صنعتی، ساخت پل های باربر و ماشین سازی است. این ناودانی ها در ابعاد ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ و با ارتفاع ۳۰ تا ۴۰۰ میلی متر تولید می شوند.

 

فروش ناودانی ( Sale of studs )

فروش ناودانی های در همه بنگاه های فروش آهن آلات به طور عمده انجام می شود. کارخانجات زیادی در تولید ناودانی های بازار داخلی نقش دارند و از آن ها می توان به آریان فولاد، فولاد زنجان، فولاد شکفته مشهد، فولاد البرز غرب، فولاد تهران، فولاد ناب تبریز و فولاد های اروپایی نام برد.

داشتن سایز ها و مقاطع گوناگون باعث شده تا در هر سازه و مکانی بتوان از ناودانی های به راحتی استفاده کرد. انواع گالوانیزه شده ناودانی ها نیز برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی محصول تولید شده اند و بر قابلیت ها و ویژگی های آن ها می افزاید. به طور معمول ناودانی ها در دو دسته ۶ متری و ۱۲ متری به فروش می رسند. در هر قطعه نیز ما با سه فاکتور مهم در اندازه های ناودانی ها یعنی سایز، ارتفاع و عرض بال روبرو هستیم.

قیمت ناودانی در آهن ارا

قیمت ناودانی ( The price of the stud )

قیمت ناودانی ها قبسته به انواع آن متغیر است. در هر دو نوع ساده و مشبک ما با دو عنوان دیگر روبرو هستیم. ناودانی های سبک و سنگین. ناودانی های سبک از تعرفه استاندارد ناودانی ها سبک تر هستند و ناودانی های سنگین کاملا منطبق بر تعاریف وزنی ناودانی های هستند. در نوع سنگین وزن ناودانی برای سایز های ۸ تا ۱۶، از هر متر ۸.۶۵ کیلوگرم تا ۱۸.۶ کیلوگرم متغیر است. در نوع سبک نیز در همین سایز ۸ تا ۱۶ وزن هر متر ۷.۰۵ کیلوگرم تا ۱۴.۲۰ کیلوگرم را داریم.

اگر نیاز به خرید و استفاده این محصول را دارید حتما قبل از انجام هر سفارشی با کمک کارشناسان فروش ما از اطلاعات دقیق خرید خود مطلع شوید. ما شما را در انجام بهترین خرید همراهی می کنیم.

فروش انواع ناودانی ، سفارش و خرید