انتخاب محصول

توری مش چیست؟

توری مش سبک یکی از محصولات شبکه بندی شده موجود در بازار است که از جوش نقطه ای مفتول یا جوش مقاومتی تولید می شود. این محصول در جنس های مختلف آهن، آهن گالوانیزه، استیل و …. ساخته و در بازار عرضه می شود و بر همین اساس در صنایع بسیار گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مفتول به کار برده شده در توری مش به دو صورت ساده یا آجدار است و مقاومت آن تحت تاثیر قطر مفتول متغییر می باشد. پیش از این در خصوص معرفی انواع شبکه مش، مزایا آن و همچنین کاربرد شبکه مش در ساختمان سازی و پروژه های مختلف عمرانی مطالب مربوطه ارائه گردیده است لذا در این مقاله بر روی کاربرد مش استیل و مدل های مرسوم موجود در بازار تمرکز شده است.

کاربرد توری مش استیل

توری مش استیل در صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع هوا فضا و همچنین در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد دارد. همچنین از توری مش استیل به منظور دانه بندی خاک ، فیلتر سازی ،  تولید ماشین و رنگ سازی نیز استفاده می شود.

توری مش استیل گرید ۳۰۴ مرسوم ترین و پرکاربرد ترین مش توری استیل موجود در بازار است. جنس این توری از مفتول استیل استنلس گرید ۳۰۴ می باشد که دارای مقاومت مطلوبی در برابر رطوبت، مواد شیمیایی، نمک ها و … است؛ همچنین این نوع استیل ضد مغناطیس بوده و همین مسئله بر فراگیر بود کاربرد آن در صنایع مختلف افزوده است. ابعاد چشمه ها و … در این نوع توری مش، طبق استاندارد ASTM می باشد.

پس از توری مش استیل۳۰۴ ، مش توری استیل گرید ۳۱۶ یکی دیگر از توری های مرسوم موجود در بازار است. مفتول مورد استفاده در این مش استیل استنلس گرید ۳۱۶ می باشد که نسبت به گرید ۳۰۴ از قیمت بالاتری برخوردار است. دلیل قیمت بالاتر این استیل وجود حدود ۲ درصد مولیبدن در ساختار آن می باشد. مولیبدن باعث مقاومت بالای محصول در برابر خوردی در محیط های اسیدی (همانند محیط دریا) می گردد لذا عمده کاربرد این نوع توری مش در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و همچنین صنایع غذایی و دارویی می باشد. به طور معمول ابعاد این نوع توری مش به صورت سفارشی و متغییر می باشد.

قیمت توری مش و سفارش