انتخاب محصول

پروفیل ها جزء پرمصرف ترین مواردی هستند که در صنعت هایی همچون ساختمان سازی، راه سازی و صنعت  بسیار پرکاربرد هستند و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی دارند.
در این مقاله از وب سایت آهن آرا قصد بررسی قیمت پروفیل ، کاربرد آن در صنعت و روش تهیه آن را به طور مختصر در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا بتوانید با شناختی کامل و جامع، پروفیل های مدنظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

بررسی انواع پروفیل های موجود در بازار:

اگر نگاهی به بازار آهن آلات بیاندازید شاهد تنوع های بسیار زیادی از پروفیل ها خواهید بود که عمدتا به دو صورت پروفیل های باز و بسته عرضه می شوند.

پروفیل های باز شامل تیرآهن، تسمه، نبشی، ناودانی، میلگرد و پروفیل های بسته شامل لوله و قوطی می باشند که برای تهیه و خرید آن ها می توانید به وب سایت آهن آرا مراجعه کرده و یا در صورت لزوم با مشاوران ما در ارتباط باشید تا راهنمای بسیار خوبی در جهت تهیه و خرید پروفیل های مصرفی شما باشند.

قیمت پروفیل در آهن آرا

کاربرد پروفیل ها در صنعت:

پروفیل ها از جهت نوع طراحی و شکل و شمایل خود در صنایع ساختمان سازی، راه سازی و… بسیار پرکاربرد می باشند که بیشترین کاربرد آن ها در ساخت در و پنجره های آهنی است.

در سایر صنایع مختلف مانند: خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی، نوع z آن جهت پوشش سقف سوله ها، ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی با استفاده از پروفیل نبشی، ساخت کرکره های مغازه با استفاده از پروفیل ناودانی از پروفیل ها استفاده های به خصوصی می شود.

بررسی قیمت پروفیل ها و چگونگی تهیه آن ها:

برای بررسی قیمت پروفیل ها و تهیه آن ها می توانید ضمن مراجعه به وب سایت آهن آرا، با کارشناسان و مشاوران خبره ما تماس حاصل بفرمایید تا در صورت لزوم با مشاره های رایگان و تخصصی آن ها، شما را در این امر مهم یاری نمایند.

تماس با مشاوران آهن آرا قیمت و سفارش انواع پروفیل