انتخاب محصول

خرید میلگرد از کارخانه (Buy rebar from the factory)

همه ما نام میلگرد ( rebar ) را شنیده ایم و کم و بیش اطلاعاتی نیز در مورد آن داریم، به خوبی می دانیم که یکی از مهمترین مصالح به کار رفته در سازه ها می باشد و با افزایش قیمت میلگرد، هزینه ساخت و ساز نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند.

شاید یکی از دلایلی که افرادی به سراغ خرید میلگرد از کارخانه میروند همین مسئله می باشد. امروزه میلگردها از کف ساختمان گرفته تا ستون ها و… مورد استفاده قرار می گیرند. اما براستی چرا میلگرد ها این همه اهمیت دارند و چگونه از ما محافظت می کنند؟

میلگردها چگونه از ما محافظت می کنند؟

امروزه اکثر سازه هایی که توسط متخصصان و فعالان در این زمینه ساخته می شود از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد اگر چه بتن نیز مقاومت بالایی را در برابر نیروهای فشاری دارد و برای خرد کردن این ماده احتیاج به نیرویی پر فشارتر و فوق العاده زیاد خواهید داشت اما همواره از یک نقطه ضعف رنج می برد و آن این است که بتن (Concrete) مقاومت چندانی در برابر نیروهای کششی و چرخشی ندارد از همین رو متخصصان ترجیح می دهند که از میلگرد برای ساخت و ساز استفاده نمایند تا در برابر نیروهای کششی از سازه خود محافظت نمایند.

آهن الات ساختمانی ( تیراهن ، میلگرئ و ... )

اغلب از این محصول برای تقویت بتن نیز استفاده می کنند. یکی از زمان هایی که افزایش مقاومت کششی بتن به لطف میلگرد ها، از ما محافظت می کند، هنگام وقوع زلزله است. در این مواقع آنچه مانع از ترک خوردن و شکستن بتن می شود، میلگردهای به کار رفته در آن است. آنها همچون محافظان سازه ها عمل می­کنند تا ساکنان در امنیت باشند.

پس میلگردها اجزای جدای ناپذیر صنعت ساختمان سازی است که از آن ها معمولا همراه با بتن ریزی و به عنوان پایه و تحمل مقاومت بتن ها بکار گرفته می شوند که به سه نوع: میلگرد آجدار (Ribbed rebar) ، ساده (Simple rebar) و استیل (Steel rebar) تقسیم بندی می شوند.

قیمت انواع میلگرد : (Prices of rebar types)

همانطور که گفته شد در بازار به سه دسته ساده، آجدار و استیل موجود می باشد. باید به این مسئله دقت داشته باشید که قیمت میلگردها (The price of the bars) هر کدام از این موارد متفاوت از یکدیگر می باشد از همین رو در حین خرید  میلگرد باید تمام تمرکز خود را بر آن بگذارید.

نکته دیگری که در حین خرید میلگرد باید به آن دقت کنید این است که برای تعیین قیمت خرید میلگرد از کارخانه هیچ گاه ثبات قیمتی وجود ندارد زیرا با توجه به شرایط کشور و همچنین ارز، ارزش آنها روز به روز تغییر خواهد کرد.

 

مطلب پیشنهادی آهن ارا
پروفیل ها و انواع آن

اما سوال اینجاست که آیا تاکنون فکر کرده اید که میلگرد را از کجا میتوان تهیه کرد؟

دقت داشته باشید اغلب کسانی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند به خوبی می دانند که خرید میلگرد از کارخانه برای آنها به صرفه تر از هر زمان و هر جای دیگری خواهد بود. زیرا دیگر نیاز نیست هزینه های اضافی را پرداخت نمایند و به خوبی میدانند محصول آنها متعلق به کدام کارخانه است و از مقاومت خوبی نیز برخوردار می باشد. اما نکته اینجاست که خرید میلگرد (Buy rebar) از کارخانه دردسر و پروسه خاص خود را دارد و استعلام قیمت از تمامی کارخانه ها کار بسیار وقت گیری است.

به همین منظور آهن ارا تمامی پروسه های وقت گیر و هزینه های اضافی برای خرید میلگرد از کارخانه را حذف و قیمت میلگرد را با همان قیمت کارخانه در اختیار شما عزیزان با کمترین زمان ممکن قرار می دهد، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران اهن ارا تماس حاصل فرمایید.

تماس با کارشناسان و مشاوران اهن ارا