انتخاب محصول

اگر به دنبال وب سایتی هستید که قیمت روز آهن الات را داشته باشید و در صورت نیاز ، به راحتی بتوانید فلز و محصول مورد نظر خود را سفارش و خریداری نمایید ، می توانید وب سایت آهن آرا را انتخاب کنید. این وب سایت در چند سال اخیر با کار و فعالیت مداوم و مستمر همواره توانسته است با صداقت و شفافیت، مشتری مداری را سرلوحه  کار و هدف خود قرار دهد و بدین منظور به خوبی توانسته اعتماد بزرگان این صنعت را به خود جلب نماید و افتخار این را داشته باشد تا در رشد و توسعه صنت قلز و آهن گامی هرچند کوچک در این کرده خاکی بردارد. اما بد نیست نگاهی به محصولات موجود در فروشگاه وب سایت آهن آرا داشته باشیم و شما را با قیمت و تنوع بسیار بالای محصولات آن اشنا سازیم.

معرفی محصولات موجود در فروشگاه آهن آرا:

 

انواع میلگرد ها: شما می توانید از  طریق وب سایت آهن آرا،  از قیمت میلگرد مطلع و همچنین انواع میلگرد های مدنظر و مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی خود را تهیه کرده و اقدام به خرید آن ها کنید. لازم به ذکر است که میلگرد ها در سه نوع آجدار، استیل و همچنین ساده وجود دارد. سایت قیمت اهن

قیمت و سفارش انواع میلگرد

انواع ورق: ورق ها از دیگر پروفیل های صنعت ساختمانی سازی است که به ورق های سرد، گرم و استیل تقسیم بندی می شود و به نوبه خود در هرکدام از این دسته ها محصولات خاص و مختص آن دسته قرار گرفته است. با زدن دکمه زیر می ت.تنید به راحتی از قیمت ورق مطلع و اقدام خرید انوع ورق نمایید .

قیمت و سفارش انواع ورق

تیراهن و هاش: برای مطلع شدن از قیمت تیراهن و همچنین تهیه و خرید انواع تیرآهن و هاش نیز می توانید به سایت فروش اهن آلات آهن آرا سر بزنید،  تا محصولات مصرفی خود را به راحتی و با کیفیت بسیار بالایی تهیه کنید.

قیمت تیراهن و سفارش آن

پروفیل: پروفیل ها نیز دارای تنوعات بسیار بالایی از جمله: پروفیل های قوطی، گالوانیزه و مبلی می باشند که برای تهیه و خرید آن ها و همچنین اطلاع از قیمت پروفیل ها  نیز می توانید به وب سایت آهن ارا مراجعه فرمایید. سایت قیمت اهن

سفارش و قیمت پروفیل

نبشی و ناودانی: نبشی و ناودانی نیز از دیگر پروفیل های پرمصرف صنعت ساختمان سازی می باشند که به همراه قیمت و کیفیتی بسیار مناسب در وب سایت آهن ارا موجود بوده و شما عزیزان می توانید بنا به نیاز و خواست خود از  قیمت نبشی و ناوادانی مطلع و  هر کدام از آن ها را سفارش دهید.

قیمت ، سفارش و خرید نبشی و ناودانی

انواع لوله : یکی دیگر از خدمات و محصولات اهن ارا ” فروش انواع لوله ” میباشد. در بخش منوی سایت و قسمت “انواع لوله” سایت اهن ارا ، شما عزیزان میتوانید از قیمت روز لوله های  استیل ، لوله داربستی ، لوله استیل ، لوله مسی ، لوله پلی اتیلن ، لوله مانیسمان ، لوله گالوانیزه ، لوله آلومینیوم و … با خبر و اقدام به خرید و سفارش کنید.

قیمت ، سفارش و خرید انواع لوله