انتخاب محصول
  • لوله استنلس استیل چیست؟

  • قیمت لوله استنلس استیل چقدر است؟

  • در خرید لوله و استنلس استیل و فورش لوله استنلس استیل چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

  • آیا میدانید قیمت لوله استنلس استیل متاثر از چه مواردی میباشد؟

پاسخ تمامی این سوال ها و سوال های دیگر شما در این باره در این مطلب وب سایت آهن آرا به صورت کامل و جامع تشریح خواهد شد. اگر قصد دارید از قیمت لوله استنلس استیل های موجود در وب سایت آهن آرا مطلع شوید، کافی است به صفحه تماس با ما رفته و پس از مشورت با کارشناسان ما، نسبت به تهیه و خرید آن ها اقدام کنید. آهن آرا این اطمینان را به شما میدهد که بتوانید خریدی راحت، با کیفیت، با قیمت مناسب، با صرف کمترین زمان و به بهترین شکل رو تجربه کنید، پس در ادامه با ما همراه باشید.

لوله استنلس استیل چیست؟ (Stainless steel pipes)

قابل ذکر است که به لوله های ساخته شده از فولاد ضد زنگ، لوله استنلس استیل گفته می شود. شایان ذکر است که لوله های فولادی ضد زنگ استیل (آلیاژ فولاد، کروم، نیکل و مولیبدن) در گرید های ۳۰۴، ۳۱۶ و ۳۲۱ در برابر خوردگی مقاومت از خودشان نشان میدهند. لوله های استنلس استیل از آلیاژ فولاد، کروم و نیکل که ضد زنگ، خوردگی و اکسیداسیون هستند که هنگام خرید لوله استنلس استیل بد نیست اطلاعات جزئی در این باره داشته باشید.

قیمت فروش و خرید لوله استنلس استیل (price stainless steel tube)

در واقع در تعریفی دیگر از این محصول میتوان عنوان داشت که گروه وسیع و گسترده ای از آلیاژهای ویژه ای که بیشتر برای مقاومت در برابر خوردگی توسعه یافته اند را فولاد های زنگ نزن (Stainless steel) مینامند. از جمله ویژگی های ممتاز برای این دسته از آلیاژها شکل پذیری عالی لوله استنلس های استیل میباشد.

ویژگی های لوله استنلس استیل  (Features of Stainless Steel)

در دمای اتاق و دمای پایین و مقاومت خوب در برابر پوسته شدن، اکسایش و خزش در دمای بالا می باشد که خواص خود را نیز تا دما های بالا حفظ میکنند. فولاد های ضد زنگ جزء دسته فولاد های آلیاژی حاوی مقادیر قابل توجهی کرم هستند. حداقل عنصر کرم متعارف در این دسته از فولادها ۲۳% میباشد و برای اینکه آلیاژهای آهنی خاصیت زنگ نزن داشته باشند میزان کرم در آنها نباید کمتر از این مقدار باشد. عنصر کرم موجب میگردد فولاد خاصیت ضد زنگ داشته باشد بدین معنا که مقاومت به خوردگی در آن بهبود یابد. بنابراین کرم عنصر آلیاژی بهبود دهنده مقاومت به خوردگی فولادهای زنگ نزن است که این بهبود مقاومت در برابر خوردگی به لحاظ تشکیل لایه محافظ از اکسید کرم روی سطح فولاد ضد زنگ میباشد.

 

مطلب پیشنهادی آهن ارا
بررسی قیمت انواع لوله و معرفی آنها ( استیل، آهن، آلومینیوم، داربست، گالوانیزه،مانیسمان، مسی )

این لایه نازک سرتاسری تحت شرایط مساعد فولاد را در برابر مواد و محیط های خورنده محافظت مینماید. علاوه بر کرم، عناصر شیمیایی دیگری نیز در ترکیب فولادهای ضد زنگ بکار میروند که از آن جمله میتوان به مولییدن و نیکل اشاره نمود. نیکل عمدتا موجبات انعطاف پذیری و فرم پذیری را در فولاد ضد زنگ باعث می گردد.

لوله استنلس استیل در سایزهای مختلف تولید می گردد از ۳/۸ تا ۳۲ اینچ که بعضا قیمت لوله استنلس استیل میتواند متاثر از سایز آن باشد. لوله استنلس استیل در ضخامت های مختلف تولید می گردد رده ۵ رده ۱۰ رده ۲۰ رده ۳۰ رده ۴۰ رده ۶۰ رده ۸۰ رده ۱۰۰ رده ۱۲۰ رده ۱۶۰ و برند های موجود لوله استنلس استیل  بازار ایران ، اروپایی، چینی و تایوانی میباشد. لوله های لوله استنلس استیل در متراژ ۶ متری و در بعضی از سایز ها ۱۲ متری تولید میگردد و خرید لوله استنلس استیل به صورت درزدار و بدون درز صورت میگردد ، همچنین  الیاژهای موجود لوله استنلس استیل در بازار ایران ۳۰۴،  ۳۱۶، ۳۲۱، ۳۱۰ است .

قیمت فروش و خرید لوله استنلس استیل (price stainless steel tube)

در خرید لوله استنلس استیل نیاز نیست به نکته خاصی توجه کنیم، قیمت لوله استنلس استیل رو هم میتوانید در وب سایت آهن آرا مطالعه و در همین سایت خریدی مطمئن و مطلوب داشته باشید.

قیمت ، سفارش و خرید انواع لوله