انتخاب محصول

پیچ های گوه ای در دسته پیچ های قدرتی دو سر ماسوره فولادی و ضد زنگ طبقه بندی می شوند. در این نوع پیچ ها بدنه ی قلاویز شده و مهره توسط یک گیره که در قسمت سر است به هم متصل می شوند. از جمله نقاط ضعف پیچ های گوه ای ضعیف بودن آنها نسبت به پیچ های ماسوره ای و تغییر شکل دادن آنهاست که همین مسئله سبب وقوع خطا در کارکرد می شود. از انواع کوجود این نوع پیچ در بازار می توان به دو  نوع پیچ  در سایزهای ۳۵/۰ اینچ تا ۵/۰ اینچ  اشاره نمود. این پیچ ها عموما به رنگ قرمز می باشد و همانگونه که پیش از این بیان گردید قدرت بالایی ندارن و اغلب ضعیف تر از پیچ های مهره ماسوره ای می باشند، این نوع پیچ با اعمال نیروی بسیار کم سریعا دچار تغییر شکل و یا کج شدگی می شوند و بر همین اساس استفاده از این نوع پیچ ها در اکثر موارد باعث وقوع اشتباه می شوند.

پیچ های چسب دار که جزء مقاوم ترین نوع پیچ ها موجود در بازار هستند؛ دارای قابلیت نصب در صخره نیز می باشد. در این نوع پیچ امکان استفاده از چسب در فضای خالی ایجاد شده بین پیچ و مهره وجود دارد و بر همین اساس به آن پیچ چسب دار گفته می شود. چسب مورد استفاده در این نوع پیچ چسبی بر پایه رزین می باشد که بر ماومت پیچ می افزاید. البته قدرت و مقاومت این نوع پیچ در صورت نصب غیر اصولی می تواند به شدت کاهش یابد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت به روز انواع محصولات فولادی و آهن آلات با کارشناسان آهن آرا همراه باشید. همچنین در صفحه قیمت سایت آهن آرا قیمت به روز محصولات فولادی ارائه شده است.

قیمت و سفارش پیچ گوه ای